Strona główna >> Aktualności

Foremki aluminiowe jednorazowe - rozwiązanie nie tylko dla cukierni

Foremki aluminiowe jednorazowe - rozwiązanie nie tylko dla cukierni Lokale gastronomiczne, takie jak restauracje, piekarnie czy cukiernie, często korzystają z rozwiązań, które znacznie przyspieszają pracę, a jednocześnie ułatwiają sprzedaż przygotowanych produktów. Takim rozwiązaniem są foremki aluminiowe jednorazowe.
  1. Dlaczego foremki aluminiowe jednorazowe są tak popularne?

  2. Rodzaje aluminiowych foremek jednorazowych

Aluminiowe foremki jednorazowe służą głównie do pieczenia, chociaż bez przeszkód można ich używać również do mrożenia. Dzięki swojej prostej formie, mogą być wykorzystywane jako formy do ciast, zapiekanek czy pasztetów; znajdują także zastosowanie w wielu innych sytuacjach.

Dlaczego foremki aluminiowe jednorazowe są tak popularne?

Z jednorazowych foremek aluminiowych korzystają głównie właściciele lokali gastronomicznych, jednak cieszą się one również powodzeniem wśród gospodyń domowych, które wykorzystują je do przygotowywania wypieków, np. na plenerowe przyjęcia. Foremki aluminiowe jednorazowe swoją popularność zawdzięczają dużej funkcjonalności. Nadają się zarówno do pieczenia w wysokiej temperaturze, sięgającej 250 °C, jak i do mrożenia deserów czy innych potraw w temperaturze do -40 °C. Do ich wytwarzania używa się bezpiecznych dla zdrowia materiałów, które nie wchodzą w kontakt z żywnością, nie zmieniają jej walorów smakowych i odżywczych, dlatego można ich bez przeszkód używać na szeroką skalę, o czym świadczy rekomendacja agencji FDA i LFGB. Co więcej, używanie foremek jednorazowych z aluminium pozwala na utrzymanie kuchni w czystości, ponieważ są to foremki jednorazowe, które po jednym użyciu można po prostu wyrzucić. Nie wymagają więc mycia i specjalnego przechowywania. Jest to także rozwiązanie ekologiczne - tworzywo, z którego wykonane są foremki, można łatwo przetwarzać i ponownie wykorzystać.

Rodzaje aluminiowych foremek jednorazowych

Aluminiowe foremki jednorazowe są na tyle popularne, że producenci produkują coraz to inne kształty foremek. Najpopularniejsze są te klasyczne, w kształcie brytfanki z wysokimi brzegami, których używa się do pieczenia m.in. pasztetów, babek czy ciast drożdżowych. Wśród nich można wybierać foremki niewielkie, o pojemności 250 ml, średnie - 650 ml lub duże, mieszczące nawet 1l. Do wyboru pozostaje także wysokość foremki i powierzchnia dna. Dla wymagających klientów dostępne są także okrągłe foremki aluminiowe, które mogą posłużyć do pieczenia tart wytrawnych lub słodkich, a także do zapiekanek czy potraw z makaronem. W asortymencie znajdują się również małe foremki do babeczek, których używa się zamiast tradycyjnych papilotek.

Artykuł partnerski

~Gosc | Czytano 766 razy | 17-11-2020 | oferty pracy [0]

® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ