Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Partnerzy

Serwis Praca4u.net zawiera
Statystyki dostępne po zalogowaniu

Krystian
Krystian
daga
daga
Agnieszka84
Agnieszka84
SBAEURO
SBAEURO
Aktualności

Najniższa krajowa 2020

Kalkulator wynagrodzeń

Popularne zawodyStrona główna >> Holandia >> Dam pracę

Flora Holland

Flora HollandPoszukujemy dla naszego klienta EG Personeelsdiensten osoby chętnej podjąć prace na Florze Holland w Honselersdijk. Oferujemy stałą prace bez stawki wiekowej. Praca polega m.in. opróżnianiu pojemników, przygotowywaniem kwiatów do wysyłki. Oferujemy stale zatrudnienie, możliwość dłuższej współpracy oraz zakwaterowania firmowego. Wymagamy:
- komunikatywnej znajomości języka angielskiego bądź niderlandzkiego
- własnego transportu do pracy
-motywacji do pracy
Prosimy wysłac CV na biuro@dobosh-work.pl
z dopiskiem Flora Holland
numer tel.533999213
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: std
Kontakt 4u
533999213
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


std | Czytano 36 razy | 17-02-2020

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2020 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Kanał RSS Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica
Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.