Strona główna >> Hiszpania >> Szukam pracy

Fizycznej Pracy Poszukuje Za Granicą

Fizycznej Pracy Poszukuje Za GranicąPosiadam spore doświadczenie w rolnictwie, ogrodnictwie jako pomoc kuchenna pracownik fizyczny pracownik elektrowni atomowej w Cadarache sumienny i zdyscyplinowany niepalący

Mam 34-lata wykszt. średnie biegły angielski mowa i pismo jestem w doskonałej kondycji fizycznej jak i psychicznej 21-grudnia zakonczyłem ostatnią prace sezonową w Belgii Menen obecnie przebywam w Polsce prace mogę podjać od zaraz.

Ps. Agencją Pośr. pracy dziekuje Marcin.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt 4u
MARCIN-BURGER@WP.PL
0048-513-586-580
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


~Gosc | Czytano 1279 razy | 09-01-2017

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ