Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Fizjoterapeuta praca w Niemczech

Fizjoterapeuta praca w NiemczechAtrakcyjna praca dla fizjoterapeutów w Niemczech

Na zlecenie niemieckich pracodawców, ośrodków rehabilitacyjnych z róznych rejonów Niemiec poszukujemy fizjoterapeutów.
Miejsca pracy: nowoczesne szpitale, kliniki, gabinety rehabilitacyjne

Wymagania:
-Wykształcenie kierunkowe wyższe magister fizjoterapeuta
-Znajomośc języka niemieckiego min. B1
-Mile widziana niemiecka Urkunda
-Mile widziane prawo jazdy kat. B

Co oferujemy?
- wsparcie polskiego koordynatora przez cały proces rekrutacyjny oraz po podjęciu pracy (w tym pomoc w procesach rejestracyjnych)
- przeprowadzenie procesu nostryfikacji Twojego dyplomu
- umowę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą z całym pakietem socjalnym,
- atrakcyjny zarobek równoznaczny z zarobkiem niemieckiego pracownika
- gwarancje legalnej pracy bez ponoszenia kosztów związanych z naszym pośrednictwem
- dofinansowania do kursów MT, MLD, Bobath itd. oraz do kursu językowego
- wprowadzenie w zakres obowiązków
- i wiele innych beneficytów #8211; w zależności od pracodawcy

Po szczegółowe informacje zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu!!
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Beta-active
Oferta pracy Fizjoterapeuta praca w Niemczech może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

beta-active | Czytano 366 razy | 04-03-2019