Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

Firma arka

Firma arkaOstrzegam przed podejmowaniem pracy w firmie budowlanej Arka.Prezes tej firmy jest oszustem, zalega bylym pracownikom pensje, zatrudnia pracowników na czarno. Wszelkie próby porozumienia z prezesem nie dają efektu, nie odbiera telefonów, a swoich pracowników nawet kadrę kierowniczą traktuje jak śmieci.
Pensja:
Lokalizacja: Wroclaw
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Firma arka może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

~Gosc | Czytano 1953 razy | 19-10-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.