Strona główna >> Hiszpania >> Dam pracę

Filetowanie kurczaków

Filetowanie kurczakówObecnie holenderska agencja McDoit poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

PRACA PRZY FILETOWANIU KURCZAKÓW (Holandia)

Opis stanowiska:
- praca na linii przy produkcji filetów z drobiu
-obróbka filetów z drobiu za pomocą noża
- praca na dłuższy okres czasu
- praca w systemie dwu zmianowym

Wymagania:
- doświadczenie na zmechanizowanej linii produkcji filetów z drobiu
- wymagane doświadczenie w pracy z nożem, na linii produkcyjnej przy wykrawaniu filetów
- umiejętność filetowania, trybowania, wykrawania kości z uda kurczaka
- prawo jazdy kat. B -mile widziane
- znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:
Stawka za godzinę - uzależniona od wieku pracownika wg holenderskich stawek wiekowych oraz w zależności od doświadczenia.
* stawki po odciągnięciu kosztów podatku, zakwaterowania i ubezpieczenia
Podstawowa ilość godzin pracy tygodniowo : 40/tyg.
Praca tymczasowa na czas od 3-12 miesięcy (możliwe przedłużenie kontraktu).
Wyjazdy co tydzień w każda sobotę, w poniedziałek początek pracy.

Prosimy przy przesyłaniu CV o dokładne opisanie umiejętności:
Czy preferuje Pan/Pani prawo- czy lewostronne filetowanie?
Ile kilogramów na godzinę (filetów) przerabiał/a Pan/Pani w firmie?
Z iloma osobami pracował/a Pan/Pani na linii?
Czy potrafi Pan/Pani: obcinać skrzydełka, trybować, luzować kurczaka?
CV prosimy wysyłać na praca@solidservice.pl w temat wpisując Filetowanie kurczaków- imię i nazwisko.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Solid Service
Oferta pracy Filetowanie kurczaków może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Hiszpania >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 1775 razy | 06-10-2013