Strona główna >> Norwegia >> Szukam pracy

Europa. szukam pracy sztukatorskiej lub na budowie

Europa. szukam pracy sztukatorskiej lub na budowieWitam. Szukam pracy artystycznej związanej z malowaniem, rzeźbiarstwem, renowacją, itp. Lub jako murarz czy w budownictwie. Jestem osobą uzdolnioną plastycznie, manualnie, w budownictwie pracuje ponad 10 lat, prowadziłem też sam budowy więc czytam plany czy umiem wyliczać materiały itp. Proszę o przemyślane i konkretne oferty.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Europa. szukam pracy sztukatorskiej lub na budowie może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Norwegia >> Szukam pracy

| Czytano 1276 razy | 11-07-2018

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.