Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Emerytowany, dziennikarz, wykładowca

Emerytowany, dziennikarz, wykładowcaCentrum Językowe Konik 24 to prężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych na terenie Niemiec, Szwajcarii, Luksemburga.

SENIOR POSZUKUJE OPIEKUNKI - na 2 msc
Stuttgart (okolice)
Termin wyjazdu: 01.07 na 2 miesiące
Wynagrodzenie: 1200#8364; netto miesięcznie + premia wakacyjna

Ogólny opis:
Opieki wymaga mężczyzna 81 lat, 76kg, 182cm.
Emerytowany dziennikarz, wykładowca, publicysta, były redaktor naczelny znanego niemieckiego dziennika.
Senior ma Parkinsona, choroby serca, reumatyzm oraz problemy ze wzrokiem - nosi okulary.
Jest sprawny psychicznie.
Porusza się samodzielnie. Ze względu na reumatyzm uczestniczy w Kinezyterapii i Termoterapii.
Mieszka samotnie w mieszkaniu o pow. 80m2
Opiekunka ma do dyspozycji osobny pokój z łazienką, dostęp do internetu oraz dostęp do samochodu.

Zakres obowiązków:
- prowadzenie domu (gotowanie, sprzątanie, pranie prasowanie)
- pomoc podopiecznemu w codziennych czynnościach ( toaletę wykonuje sam)
- zakupy
- wizyty lekarskie
- dotrzymywanie towarzystwa

Wymagania:
- Kobieta( 40 - 60 lat)
- znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym
- doświadczenie w opiece
- prawo jazdy kat B - warunek konieczny
- referencje

ZAPEWNIAMY :
- Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie DAK(niemiecka emerytura , kindergeld)
- Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka i warunków pracy
- Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50EURO
- Podwójne diety i premie świąteczne, wakacyjne
- Płatne postojowe podczas urlopu w Polsce
- Zwrot kosztów podróży
- Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
- Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach
- Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski
- Nie pobieramy żadnych prowizji

W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC NA 4, 6, 8, 12 TYGODNI ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA POZIOMIE:
- podstawowym
- komunikatywnym
- dobrym
- bardzo dobrym
oraz bez znajomości języka niemieckiego

CODZIENNIE NOWE NIEPUBLIKOWANE OFERTY PRACY, ZASTĘPSTWA I ZMIANY
ZAPRASZAMY ! ! !

JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW.
CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: KonikGdynia
Oferta pracy Emerytowany, dziennikarz, wykładowca może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 586 razy | 16-06-2017