Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Elektryk Zakładowy / Zmianowy

Elektryk Zakładowy / ZmianowyEuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Elektryk Zakładowy / Zmianowy

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Lipska - Torgau
Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Opis stanowiska:
- montaż oraz naprawa instalacji elektrycznych
- zapewnianie prawidłowego stanu technicznego maszyn i urządzeń w zakładzie
- konserwacja i naprawy maszyn oraz instalacji
- ocena stanu technicznego instalacji elektrycznych
- okablowanie szaf
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
- ukończona szkoła w zawodzie Elektryka
- doświadczenie na stanowisku Elektryka
- odpowiednie kwalifikacje zawodowe
- gotowość oraz chęć wyjazdu do pracy na terenie Niemiec
- samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy

Oferujemy:
- pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
- praca na pełny etat
- pracę na 3 zmiany (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00)
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
- atrakcyjne wynagrodzenie, stawkę godzinową od 12, 48 euro do 16, 64 euro brutto w zależności od kwalifikacji + dodatki (25% nocki, 50% niedziele, 100% święta), ekwiwalenty urlopowe
- zakwaterowanie oddalone ok. 4- 6 km od miejsca pracy
- dynamiczny i rozwojowy zespół, przychylnie nastawiony do pracowników z Polski
- opiekę polskiego koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z Firmą podczas pobytu w Niemczech
- indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: EuropaJob
Oferta pracy Elektryk Zakładowy / Zmianowy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

EuropaJob | Czytano 236 razy | 20-02-2020