Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Elektryk utrzymania ruchu, Niemcy, od Stycznia 2020, stawka

Elektryk utrzymania ruchu, Niemcy, od Stycznia 2020, stawka TOTAL JOB Sp. z o.o. Spółka komandytowa dynamicznie rozwijająca się firma doradcza na rynku pracy tymczasowej z siedzibą we Wrocławiu. Świadcząca profesjonalne usługi B2B w zakresie Outsourcingu Personalnego, z numerem certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 16268, poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Niemczech, na stanowisko:
Elektryk utrzymania ruchu - Niemcy
Laage, okolice Rostock

Główne zadania:
#8226;Konserwacja i utrzymanie urządzeń na terenie zakładu,
#8226;Nadzór i kontrola techniczna maszyn w trakcie procesu produkcji,
#8226;Naprawa i konserwacja urządzeń,
#8226;Utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego,
#8226;Uruchamianie maszyn i urządzeń.

Wymagania:
#8226;Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
#8226;Wykształcenie kierunkowe,
#8226;Znajomość jęz. niemieckiego,
#8226;Uprawnienia elektryczne do 1 kV,
#8226;Odpowiedzialność i chęci do pracy,
#8226;Własne auto do wyjazdu (przejazdy z kwatery do miejsca pracy są we własnym zakresie).

Oferujemy:
#8226;Umowę o pracę tymczasową,
#8226;Zapewniamy ubezpieczenie,
#8226;Opłacamy składki ZUS,
#8226;Wynagrodzenie: 17 #8364; brutto/h + dodatki,
#8226;Pracę w systemie 2-zmianowym,
#8226;Zorganizowane zakwaterowanie
#8226;Zwrot za paliwo, w zależności od ilości kilometrów z kwatery do miejsca pracy,
#8226;Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia,
#8226;Długotrwałą współpracę.

Pensja:
Lokalizacja: Laage
Firma: TotalJob
Oferta pracy Elektryk utrzymania ruchu, Niemcy, od Stycznia 2020, stawka może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

TotalJob | Czytano 414 razy | 12-12-2019