Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Elektryk - Niemcy! praca z zakwaterowaniem!

Elektryk - Niemcy! praca z zakwaterowaniem!HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi w ramach pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowych.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

ELEKTRYK
ESSEN

Opis stanowiska :
- Prace związane z podłączeniem przewodów/niskiego napięcia
- Uprawnienia SEP do 1 kw
- Montaż oświetlenia przemysłowego
- Montaż zestawów kablowych
- Terminowa realizacja zadań
- Dbanie o powierzone narzędzia i sprzęt

Wymagania :
- Wykształcenie zawodowe elektryczne - warunek konieczny
- Doświadczenie w pracy na zakładach przemysłowych - mile widziane
- podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
- umowa o pracę tymczasową
- Stawka godzinowa 12, 50#8364; brutto (1600 - 1700 euro netto miesięcznie)
- Dodatkowo płatne premie za dobrze wykonywaną pracę
- Darmowe zakwaterowanie zapewnia pracodawca,
- Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ),

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Hrnavigator
Oferta pracy Elektryk - Niemcy! praca z zakwaterowaniem! może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Roza Peczek | Czytano 232 razy | 22-07-2021