Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Elektryk Niemcy bezpłatne zakwaterowanie

Elektryk Niemcy bezpłatne zakwaterowanieAgencja pośrednictwa pracy Antonius Personal o nr KRAZ 14719 dla niemieckiego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

ELEKTRYK / ELEKTROMONTER

OFERUJEMY:
- zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
- wynagrodzenie od 11 do 12, 50 euro na godzinę ( w zależności od posiadanych kwalifikacji )
- organizację zakwaterowania, które zapewnia pracodawca w odległości do 15km od miejsca pracy
- możliwość pracy w nadgodzinach i wypłaty zaliczek raz w tygodniu
- dietę 2 euro netto do każdej przepracowanej godziny
- bon paliwowy w wysokości 44 euro miesięcznie
- wsparcie polskojęzycznego koordynatora

WYMAGANIA:
- doświadczenie zawodowe min. 5 lat
- znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym porozumienie się w miejscu pracy
- uprawnienia SEP lub wykształcenie kierunkowe
- własny środek transportu

OBOWIĄZKI:
Montaż instalacji elektrycznych
Układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych ( oświetlenie, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych

Możliwość podjęcia pracy od 08.01.2018r.

Miejsce pracy: głównie południowe i zachodnie rejony Niemiec

JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZĄ OFERTĄ PRACY, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I PRZEŚLIJ NAM SWOJE CV NA :
info@antonius-personal.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."
Pensja: Do uzgodnienia
Lokalizacja:
Firma: Antonius Personal
Oferta pracy Elektryk Niemcy bezpłatne zakwaterowanie może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 530 razy | 03-01-2018