Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Elektryk

Elektryk

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta - dużej rodzinnej firmy zajmującej się produkcją kawy - poszukujemy kandydata na stanowisko:

ELEKTRYK UTRZYMANIA PARKU MASZYNOWEGO (BRANŻA SPOŻYWCZA), Belgia

Opis stanowiska:

  • przeprowadzanie działań prewencyjnych zleconych przez dział produkcji

  • czynny udział w projektach modernizacji maszyn

  • wyszukiwanie, właściwa diagnoza oraz przeprowadzanie napraw maszyn

  • nadzór nad sieciami elektrycznymi, w tym tworzenie i modyfikacja schematów

  • współudział w prowadzeniu przeglądów maszyn

  • szkolenie nowych pracowników

 Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (elektrotechnika, elektromechanika)

  • min. 2 rok doświadczenia na stanowisku związanym z utrzymaniem maszyn w ruchu

  • doświadczenie w przemyśle spożywczym mile widziane

  • dobra znajomość języka niderlandzkiego- WARUNEK KONIECZNY

  • doskonała znajomość zagadnień elektryki przemysłowej

  • znajomość obsługi, serwisu silników

  • znajomość obsługi sterowników PLC

  • znajomość rysunku technicznego

  • umiejętność pracy w zespole

  • dyspozycyjność na dłuższy okres czasu

  • własny samochód - mile widziany

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 12.5 - 14.5EUR brutto/h

  • pracę na pełny etat - 8 godzin dziennie

  • zatrudnienie na stałe

  • darmową stołówkę w miejscu pracy

  • premię roczną: 8,27% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania min. 65 dni w roku)

  • dodatek wakacyjny: 15,38% rocznych zarobków brutto

Dodatkowe koszty:

  • zakwaterowanie: 80EUR tygodniowo

  • ubezpieczenie płatne przez pracownika około 7,5 EUR miesięcznie

Pensja:
Lokalizacja: Grimbergen
Firma: Link2europe
Oferta pracy Elektryk może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 588 razy | 26-07-2016