Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Elektryk, Belgia

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta dużej firmy z branży metalurgicznej, zajmującej się produkcją zbrojeń budowlanych - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę w Belgii na stanowisku:

ELEKTRYK, Belgia
Lokalizacja: Dendermonde, Belgia

Opis stanowiska:

  • interpretacja schematów (sporadycznie w języku niemieckim)

  • diagnostyka PLC, subkomponentów

  • korekcja błędów na sensorach i kablach

  • korekcja błędów na silnikach i napędzie (sporadycznie w języku niderlandzkim)

  • serwis skrzynek z bezpiecznikami

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe

  • doświadczenie na podobnym stanowisku - minimum 2 lata

  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu elektryki (elektronika mile widziana)

  • dobra znajomość języka angielskiego - WARUNEK KONIECZNY

  • umiejętność czytania i rozumienia komunikatów z maszyn

  • umiejętność pracy na platformie wysokościowej - mile widziane

  • uprawnienia do obsługi suwnic

  • własne auto - mile widziane

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 14-15EUR brutto/h +20% dodatku zmianowego

  • pracę na stałej zmianie nocnej

  • pracę na stałe

  • dodatek wakacyjny: 15,38% rocznych zarobków brutto

  • premię roczną: 8,27% rocznych zarobków brutto pod warunkiem przepracowania min. 65 dni w roku

Dodatkowe koszty:

  • zakwaterowanie: 80EUR/ tydzień

  • ubezpieczenie: 7,5EUR miesięcznie

Pensja:
Lokalizacja: Dendermonde
Firma: Link2europe
Oferta pracy Elektryk, Belgia może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 502 razy | 14-10-2016