Strona główna >> Szwecja >> Szukam pracy

Elektronik

ElektronikSzukam pracy w charakterze instalatora elektronicznych urządzeń niskonapięciowych. Z zawodu jestem elektronikiem. Posiadam doświadczenie w instalowaniu systemów alarmowych, systemów kontroli dostępu oraz systemów CCTV. Wykonywałem powyższe instalacje w bankach, zakładach przemysłowych, sklepach etc. Mogę być również przydatny przy montażu urządzeń i wykonywaniu instalacji elektrycznych. Rozmawiam po angielsku, mieszkam w Vaxjo.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Elektronik może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwecja >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 950 razy | 14-06-2014

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ