Strona główna >> Luksemburg >> Szukam pracy

Elektromonter szuka pracy

Elektromonter szuka pracyWitam

Jestem młodym(24lata) sumiennym męzczyzną bez nałogow.Szukam Pracy jako elektromonter moje doswiatczenie to pracy przy budowie szaf rozdzielczych od podstaw według dokumentacji technicznej(5lat)oraz praca jako elektromonter na terenie niemiec w fabryce VW Wolfsburg przy budowie linie produkcyjnej(podłączanie robotów Fanuc i Kuka, układanie kabli w korytach itd.
Pensja:
Lokalizacja: Szczecin
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Elektromonter szuka pracy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Luksemburg >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 1437 razy | 20-06-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.