Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Elektromonter / profil techniczny okolice Eindhoven

Elektromonter / profil techniczny okolice Eindhoven KBTI Poland (cert. 9154) poszukuje elektromechaników / elektromonterów #8211; montaż różnego rodzaju systemów busach elektrycznych.
Miejsce pracy: Valkenswaard (okolice Eindhoven)
Opis stanowiska:
- instalacja systemów na życzenie klienta np. nawigacja,
- montaż układów napędowych wysokiego napięcia do autobusów elektrycznych,
- regulacja napędów silnikowych różnego typu zgodnie z instrukcją,
- wykrywanie i usuwanie usterek lub komunikatów o błędach w instalacjach elektrycznych.
Wymagania:
- dobra znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego,
- wykształcenie kierunkowe lub wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku,
- chęć rozwoju i poszerzania swoich kwalifikacji,
- gotowość do podjęcia długoterminowej współpracy.
Oferta:
- stawka podstawowa #8364;21, 15/h brutto,
- szkolenie stanowiskowe,
- możliwość długoterminowej współpracy i kontraktu holenderskiego,
- zakwaterowanie, transport i ubezpieczenie.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: KbtiPoland
Kontakt 4u
Więcej informacji +48 530 088 891
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując Elektromonter Eindhoven

Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

KbtiPoland | Czytano 167 razy | 02-06-2023