Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Elektromechanik utrzymania ruchu

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta - firmy zajmującej się produkcją kartonowych opakowań - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK UTRZYMANIA RUCHU, Belgia

Opis stanowiska: Do obowiązków należeć będzie utrzymanie ruchu maszyn przemysłowych z zakładu (maszyny produkujące kartony). Główne obowiązki to dokonywanie przeglądów technicznych, diagnoza i usuwanie usterek linii produkcyjnej z zakresu elektryki i mechaniki, pneumatyki i hydrauliki. Raportowanie do kierownika działu utrzymania ruchu lub kierownika produkcji.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (elektrotechnika, elektromechanika)

  • kilkuletnie doświadczenia na stanowisku elektromechanika

  • dobra znajomość języka angielskiego lub francuskiego - WARUNEK KONIECZNY!

  • dobra znajomość mechaniki i elektroniki (mile widziana znajomość pneumatyki, automatyki, hydrauliki)

  • umiejętność pracy w zespole

  • dyspozycyjność na dłuższy okres czasu

  • własny samochód - mile widziany

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 12.50EUR brutto/h +8% dodatku zmianowego

  • pracę w systemie dwuzmianowym (8:15-16:15 lub 6:00-14:00)

  • bony żywnościowe 6,5EUR brutto / dzień pracy (pracownik ponosi koszt 1,14EUR)

  • pracę na stałe

  • 39 godzin tygodniowo (jeden dzień płatnego wolnego w miesiącu)

  • opiekę polskiego koordynatora

  • dopełnienie formalności związanych z wyjazdem

  • premia roczna w wysokości 8,27% rocznych zarobków brutto

  • dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto

Dodatkowe koszty:

  • zakwaterowanie: 80EUR tygodniowo

  • ubezpieczenie płatne przez pracownika około 7,5 EUR miesięcznie

Pensja:
Lokalizacja: Halle
Firma: Link2europe
Oferta pracy Elektromechanik utrzymania ruchu może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 532 razy | 09-08-2016