Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Elektromechanik lub mechanik samochodów osobowych

Wiele ofert pracy dla mechaników i elektromechaników na terenie całej Belgii i różnych klientów - znajdziemy miejsce pracy odpowiednie dla Ciebie.
Świetna praca!
Możliwość nadgodzin.
Wymagane doświadczenie.

Agencja pracy Cosmoworker już od 2006 roku skutecznie poszukuje najlepszych ofert pracy dla kandydatów różnych specjalności.

Posiadamy liczne oferty pracy w różnych branżach na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Czech oraz Polski.
Poniżej przedstawiamy jedną z nich.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Opis stanowiska:

  • naprawa, utrzymanie i konserwacja samochodów osobowych, między innymi systemów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych,

  • diagnoza oraz szybkie usuwanie usterek,

  • praca z nowymi jak i starszymi samochodami,

  • wymiana opon i płynów.

Wymagania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego pozwalająca na bezpośredni kontakt ze współpracownikami,

  • umiejętność przeprowadzania przeglądów okresowych, samodzielnej diagnozy i usuwanie usterek ,

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze programów diagnostycznych,

  • prawo jazdy kategorii B + własne auto,

  • chęć do pracy w zespole międzynarodowym.

Oferujemy:

  • legalną pracę, zgodną z belgijskim prawem,

  • zorganizowanie zakwaterowania, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,

  • darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,

  • opiekę koordynatorów,

  • stawki od 14,00 EUR brutto/h pracy + dodatek za nadgodziny,

  • stawkę od 15,00 do 18,00EUR brutto/h pracy, do negocjacji,

  • dodatki: 13stka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, dodatek rodzinny,

  • 40 godzin pracy w tygodniu,

  • zwrot kosztów podróży do Belgii 125 EUR,

  • koszt zakwaterowania 70,00 EUR za tydzień.

Pensja:
Lokalizacja: Okolice Leuven
Firma: Cosmoworker
Oferta pracy Elektromechanik lub mechanik samochodów osobowych może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 668 razy | 24-09-2017