Strona główna >> Łódzkie >> Dam pracę

Ekspedientka w sklepie Mięsno - Wędliniarskim

Ekspedientka w sklepie Mięsno - WędliniarskimAgencja Pracy Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do grupy Business Solutions, Nr w Rejestrze Agencji Zatrudnienia 3891, dla swojego Klienta firmy z branży spożywczej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Ekspedientka w sklepie Mięsno - WędliniarskimNr ref.: PP/2012/EKSPEDIENTKA
Bełchatów
Rodzaj pracy: Stała
Ilość wakatów: 4


WYMAGANIA:
- Doświadczenie w aktywnej sprzedaży
- Otwartość na kontakt z klientem
- Wykształcenie minimum zawodowe
- Umiejętność pracy w zespole
- Aktualna książeczka sanitarno - epidemiologiczna
- Znajomość branży spożywczej i mięsno wędliniarskiej
- Umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminala
- Zaangażowania i inicjatywyNASZ KLIENT OFERUJE:
- Pracę w stabilnej i renomowanej firmie produkcyjnej
- Możliwość podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia
- Możliwość awansuInformujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.


Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz zaznaczonym numerem referencyjnym PP/2012/EKSPEDIENTKA.

Pensja:
Lokalizacja: bełchatów
Firma: Select HR
Kontakt
Oferta pracy Ekspedientka w sklepie Mięsno - Wędliniarskim może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Łódzkie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 5499 razy | 17-05-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ