Strona główna >> Łódzkie >> Dam pracę

Ekspedientka w drogerii

Ekspedientka w drogeriiAgencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do grupy Business Solutions, dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Ekspedientka w drogerii

Nr ref.: PP/2012/Ekspedientka
Lokalizacja: Bełchatów
Rodzaj pracy: praca stała

Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie praca w charakterze ekspedientki w drogerii.

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
- Doświadczenie w pracy w drogerii,
- Dyspozycyjność,
- Chęć do pracy,
- Komunikatywność,
- Zaangażowanie i odpowiedzialność.

Osobie zatrudnionej oferujemy:
- Miłą atmosferę w pracy,
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Aby aplikować na powyższą ofertę uprzejmie prosimy o wysłanie CV na adres handlowy@select-hr.pl z zaznaczeniem numeru referencyjnego w temacie wiadomości.
Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych /Dz. U. z 2002r nr 101 poz.926 z pózn. zm."
Pensja:
Lokalizacja: Bełchatów
Firma: Select HR
Kontakt
Oferta pracy Ekspedientka w drogerii może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Łódzkie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 5468 razy | 14-11-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ