Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

Ekspedientka / Asystentka dietetyka

Ekspedientka / Asystentka dietetykaOpis stanowiska pracy
Ekspedientka jest pierwszą osobą, z którą ma kontakt klient Naturhouse. Pełni rolę asystentki dietetyczki. Promuje punkt Naturhouse, utrzymuje stały kontakt z klientem, nawiązuje z nim "przyjazne relacje", utrzymuje porządek w sklepie oraz pomaga dietetyczce. Pracuje na kasie fiskalnej, tworzy wszlekiego rodzaju raporty, karty, zarządza kalendarzem wizyt klientów. Udziela się w akcjach promocyjnych.

Wymagania
-Łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientem
-Silna motywacja do pracy
-Dobra organizacja pracy
-Dyspozycyjność, optymizm i zaangażowanie w pracę
-Wysoka kultura osobista
-Dobra obsługa komputera
-Wykształcenie min. średnie
-Doświadczenie w handlu lub obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem
-Mile widziane wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: żywienie i dietetyka, biologia) - możliwość awansu wraz z rozwojem placówki

Oferujemy
-interesującą pracę w przyjaznym środowisku
-pracę na cały etat
-szkolenia na koszt firmy
-wynagrodzenie stałe + premia

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 883)".
Pensja:
Lokalizacja: Garwolin
Firma: Naturhouse
Kontakt
Oferta pracy Ekspedientka / Asystentka dietetyka może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 5350 razy | 19-08-2013

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ