Strona główna >> Z pozostałych krajów >> Dam pracę

Dyrektor zakłądu produkcyjnego

Rekruterzy Cosmoworker Polska poszukują specjalisty na poniżej opisane stanowisko:

Dyrektor zakładu produkcyjnego

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty.

Opis stanowiska:

Obowiązki :

  • Zarządzanie nowoczesnym zakładem produkcyjnym zatrudniającym ok 300 pracowników,

  • Analizowanie, określanie i rekomendowanie kierunków rozwoju zakładu,

  • Tworzenie planów operacyjnych w zakresie rozwoju struktury produkcyjnej zakładu,

  • Optymalizowanie wykorzystania zasobów materialnych, technicznych i osobowych,

  • Wdrażanie rozwiązań i standardów Grupy,

  • Zwiększenie efektywności zakładu poprzez optymalizację kosztów jego funkcjonowania,

  • Planowanie i zarządzanie budżetem zakładu, płynnością finansową, odpowiedzialność za jakość i terminowość raportów i sprawozdań finansowych,

  • Kontrola głównych wskaźników efektywności w firmie,

  • Ścisła współpraca z centralą firmy.

Wymagania :

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu firmą produkcyjną ukierunkowaną na produkcję seryjną,

  • Bardzo dobra znajomość j. rosyjskiego oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne lub techniczne),

  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z biznesowym zarządzaniem firmą, w tym wszystkich procesów dotyczących prowadzenia firmy produkcyjnej,

  • Doświadczenie w budowaniu i przekształcaniu istniejących struktur organizacyjnych do wymagań biznesu oraz aktualnych i przyszłych potrzeb klientów,

  • Umiejętność inicjowania i przeprowadzania koniecznych zmian dla zwiększenia efektywności produkcji, dynamizm, silna motywacja do pracy,

  • Wysokie umiejętności interpersonalne, przywódcze oraz wysokie standardy etyczne,

  • Gotowość do podjęcia pracy w Brześciu.

Oferujemy :

  • Pracę w międzynarodowej, rozwijającej się firmie, będącej liderem swojej branży,

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzenia swoich kwalifikacji oraz umiejętności zawodowych,

  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy, w tym mieszkanie służbowe, samochód.

Dodatkowe informacje:

Pensja:
Lokalizacja: Brześć
Firma: cosmoworker
Oferta pracy Dyrektor zakłądu produkcyjnego może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Z pozostałych krajów >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 730 razy | 05-10-2015