Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

Dyrektor Przedszkola

Dyrektor PrzedszkolaMamy ofertę dla energicznego i dynamicznego dyrektora / dyrektora zespołu szkolno- przedszkolnego, aby zbudować niesamowity zespół i być częścią tworzenia oddanej i inspirowanej społeczności. Jeśli masz pasję do pracy z dziećmi, poświęcasz się zapewnieniu najlepszej edukacji i opieki dla studentów, przodujesz w przywództwie w środowisku współpracy i wspierasz pozytywne relacje, chcemy, abyś był częścią naszego zespołu! Jest to nowa szkoła dla dzieci w wieku szkolno-przedszkolnym, położona w Warszawie Placówka powstała, aby wspierać i oferować uczniom kontynuację edukacji do 8 klasy. Od wybranego kandydata oczekujemy praktycznego doświadczenia w pedagogice. Dyrektor jest kluczem do sukcesu zespołu szkolno-przedszkolnego. Utrzymuje relacje z rodzicami, dziećmi, nauczycielami i społecznością. Ta pozycja wymaga wysokoenergetycznej osoby z duchem przedsiębiorczości oraz pasją do edukacji od 3 lat.
OBOWIĄZKI W PRACY:
Kierowanie zespołem szkolno-przedszkolnym. Odpowiedzialność za realizację programu nauczania i ogólne funkcjonowanie placówki, rekrutację uczniów, relacje z rodzicami i społecznością, nadzór i rozwój personelu, oraz zarządzanie placówką.
KWALIFIKACJE:
Wymagane jest uzyskanie stopnia licencjata z zakresu wczesnej edukacji, rozwoju dziecka. doświadczenia zawodowego w pracy z małymi dziećmi w wieku od 3 lat, w tym w administracji szkolnej. Znajomość i zgodność z wymogami prawa oświatowego w Polsce, Skuteczne umiejętności organizacyjne i zarządzanie Placówką min. 3 lata Wymagana znajomość obsługi komputera
DOŚWIADCZENIE:
Znajomość zasad i zadań wczesnej edukacji. Wybrany kandydat wykaże wysoki stopień uczciwości, w tym między innymi poufność informacji o firmie, studencie, rodzinie i pracownikach, zgodnie z wymogami zarówno polityki firmy, jak i prawa krajowego. Zrekrutuje wykwalifikowany personel do pomocy.
KORZYŚCI:
Konkurencyjne wynagrodzenie. Ubezpieczenie medyczne, Płatne wakacje, Zniżki na opiekę nad dziećmi. Pomoc edukacyjna. Firma jest pracodawcą zapewniającym równe szanse każdemu do złożenia wniosku. Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Pensja:
Lokalizacja: Warszawa
Firma: wanda468
Kontakt 4u
Wanda
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


wanda468 | Czytano 728 razy | 26-03-2020

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ