Strona główna >> Szwecja >> Dam pracę

Dwie trzy osoby remonty wykończenia Szwecja

Dwie trzy osoby remonty wykończenia SzwecjaFirma budowlano remontowa poszukuje do prac budowlanych na terenie Szwecji. Możliwość dłuższej współpracy Na chwilę obecną szukamy dwóch osób do pracy.
Okres rozpoczęcia współpracy od wiosny 2017

Nasze oczekiwania:
#8226;Znajomość prac ogólno remontowych i wykończeniowych (Glazura, karton gips, stolarka okienna, dachy, tarasy, kostka etc)
#8226;Osoby już pracujące wcześniej w Szwecji znający systemy i technologie będą brane pod uwagę w pierwszej kolejności
#8226;Na początku współpracy tylko działalność gospodarcza
#8226;Na początek własny samochód i podstawowe narzędzia
#8226;Znajomość języka angielskiego w stopniu średnio zaawansowanym - wymagane.( w przypadku dwóch osób jedna ze znajomością języka)
#8226;Oczywiście uczciwość, rzetelność i nie tolerujemy alkoholu w żadnej formie i ilości.
Zapewniamy:
#8226;Zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach
#8226;Stawka na początek 9 - 9, 5 Euro, na fakturę exportową 0% vat
#8226;Systematyczne formy płatność
Jeśli ktoś jest zainteresowany prosimy o kontakt. Proszę podać nr telefonu, jeśli jest stacjonarny to jeszcze lepiej. Referencje mile widziane i przebieg pracy.
Pensja: 9-10 euro do uzgodnienia
Lokalizacja: Halmstad Falkenberg
Firma: Byggeco
Kontakt
Oferta pracy Dwie trzy osoby remonty wykończenia Szwecja może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwecja >> Dam pracę

| Czytano 1667 razy | 13-01-2017

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.