Strona główna >> Holandia >> Szukam pracy

Dwie osoby

Dwie osobyDwie osoby do pracy

Witam, szukam pracy razem z synem.
Mam za sobą już kilka wyjazdów za granicę, pracowałam na szklarni 7 sezonów, w pralni, w hotelu, jak i przy opiece osób starszych. Syn za granicą pracował już przy taśmie produkcyjnej, a także na szklarni i w pralni, posiada prawo jazdy kat.b niestety bez możliwości przyjazdu własnym samochodem.
Szukamy pracy między innymi w ogrodnictwie, jako pracownik fizyczny lub w pralni.
Proszę o kontakt
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Dwie osoby może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Szukam pracy

| Czytano 534 razy | 14-10-2019

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.