Strona główna >> Wielka Brytania >> Szukam pracy

DoŚwiadczony budowlaniec , dekarz lat 31 poszukuje prac

DoŚwiadczony budowlaniec , dekarz lat 31 poszukuje pracPoszukuję pracy w okolicach MILTON KEYNES .Budowa domów od podstaw, stany surowe solidnie i fachowo.Praca w Polskiej ekipie budowlanej mile widziana.
Pensja:
Lokalizacja: MILTON KEYNES
Firma:
Kontakt
Oferta pracy DoŚwiadczony budowlaniec , dekarz lat 31 poszukuje prac może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielka Brytania >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 767 razy | 21-05-2013

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ