Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

Doradca Klienta Biznesowego Orange

Doradca Klienta Biznesowego OrangeFirma OPTIMO Sp. z o.o. jeden z partnerów Orange Polska, zaprasza do udziału w rekrutacji na nowe stanowisko:

Marzysz o pracy dla najlepszej marki telekomunikacyjnej? Chciałbyś doradzać, a nie tylko sprzedawać? Dołącz do Doradców Klientów Biznesowych Orange!

Twoje główne zadania:

doradztwo w zakresie rozwiązań telekomunikacyjnych w firmach
przygotowywanie ofert biznesowych
zawieranie umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych
opieka nad obecnymi klientami Orange, w tym obsługa posprzedażowa
pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
monitorowanie rynku

Nasze oczekiwania:

zaangażowanie w budowanie doskonałych relacji z klientem
posiadanie min. 2 - letniego doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej lub telemarketingu (doświadczenie w telekomunikacji będzie dodatkowym atutem)
zainteresowanie nowymi technologiami
przedsiębiorczość
odpowiedzialność
posiadanie prawa jazy kat. B i samochodu

Oferujemy Ci:

pracę w dużej międzynarodowej firmie
atrakcyjne warunki współpracy, i przejrzysty system prowizyjny
jasną ścieżkę kariery
cykl szkoleń produktowo - ofertowych oraz z technik sprzedaży, wspierających rozwój osobisty
pracę dla segmentu o najwyższym potencjale sprzedażowym
elastyczność i swobodę działania
współpracę w ramach umowy zlecenia lub własnej działalności gospodarczej
możliwość rozwoju własnego biznesu
Lokalizacja: Słupsk, Szczecin, Koszalin, Ustka, Gdańsk, Gdynia
Firma: Optimo Sp. z o.o.
Oferta pracy Doradca Klienta Biznesowego Orange może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 5531 razy | 08-12-2015