Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Doradca Biznesowy Niemcy

Doradca Biznesowy NiemcyJesteśmy firmą z branży optycznej, właścicielem marki okularowej Deframe oraz Forseti Prestige. Projektujemy oprawy okularowe w oparciu o najnowsze trendy mody. Tworzymy wizerunek firmy w oparciu o nowoczesny design, uniwersalność, elastyczność współpracy z klientami oraz doskonały serwis.

Opis stanowiska:
Poszukujemy Doradcy Klienta Biznesowego na rynek niemiecki. Jako nasz Współpracownik będziesz bezpośrednio spotykać się z optykami, właścicielami salonów optycznych. Dlatego od kandydatów oczekujemy bardzo wysokiej kultury osobistej, dobrej prezencji, otwartości i optymizmu.

Będziesz odpowiedzialny/a za:
- Dbanie o relację, obsługa i sprzedaż do istniejących klientów firmy
- Realizacja celów sprzedażowych na powierzonym regionie,
- Aktywne pozyskiwanie nowych kontrahentów,
- Monitorowanie rynku optycznego oraz współtworzenie strategii rozwoju,
- Dbałość o wizerunek firmy,
- Raportowanie efektów pracy.

Aby uniknąć rozczarowań, jeśli poniższe schematy myślowe są Ci bliskie, to NIE jest praca dla Ciebie
- Dla mnie szklanka jest zawsze do połowy pusta,
- Boję się rozmawiać z obcymi ludźmi,
- Idę przez życie bez planu bo lubię jak inni planują je za mnie
- Osiągam cele, ale jeśli się nie uda to nie ma tragedii,
- Lubię jak ktoś codziennie kieruje moją pracą, a bez szefa ani rusz,
- Jeśli przegrywam to zawsze coś lub ktoś jest winny, a nigdy ja,
- Ryzykuje tylko w FIFA 2018, ale w życiu lubię spokój, pewność i bezpieczeństwo.

Jeśli jednak masz:
- Entuzjastyczne i optymistyczne nastawienie do życia,
- Oczekiwanie zarabiania dobrych pieniędzy
- Dobrą aparycję,
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z obcymi ludźmi,
- Samodzielność i odpowiedzialność w trakcie wykonywania powierzonych zadań,
- Duże zorientowanie na wynik i osiąganie wyznaczonych celów
- Wysoką kulturę osobistą i komunikatywność
- Gotowość do odbywania podróży służbowych,
- Wykształcenie wyższe.
to będziesz się czuł u nas dobrze wśród ludzi podobnych do Ciebie.

Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę jeśli chcesz zarabiać dobrze
- Zatrudnienie na podstawie umowy agencyjnej jeśli chcesz zarabiać znacznie lepiej niż dobrze,
- Dużą swobodę w kierowaniu i planowaniu własnej pracy
- Narzędzia (samochód służbowy, telefon),
- Szkolenia po których będziesz coraz lepszy/a.
- Współpracę z ciekawymi ludźmi w firmie, którzy pomogą Ci osiągnąć sukces, jeśli i Ty go chcesz.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@iqprisma.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: #8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez IQ Prisma Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz.1182, 1662)#8221;.

Informujemy, że Administratorem danych jest IQ Prisma Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu przy ul. Rodziewiczówny 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Pensja: 4000 EUR
Lokalizacja:
Firma: IQ Prisma
Oferta pracy Doradca Biznesowy Niemcy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 434 razy | 18-02-2019