Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Dołącz do zespołu Opiekunek i Opiekunów w Promedica24

Dołącz do zespołu Opiekunek i Opiekunów w Promedica24Masz doświadczenie zawodowe w pracy w opiece nad Seniorami?
Pracowałaś/-eś jako Opiekun osób starszych?

Dołącz do zespołu Opiekunek i Opiekunów w Promedica24.

W związku z obecną sytuacją, wprowadziliśmy nadzwyczajne standardy bezpieczeństwa podczas podróży i pracy.

Gwarantujemy:
Bezpłatny test na COVID-19 przed wyjazdem do Niemiec (ze względu na obostrzenia w Niemczech wprowadzamy testy dla wszystkich naszych Opiekunów!)
Bezpieczny przejazd małym, firmowym busem spod Twojego domu pod dom klienta (bus jest ozonowany przed każdym przejazdem!)
Zachowanie wszelkich zasad ostrożności podczas podróży (mierzenie temperatury, każdy Opiekun otrzymuje zestaw maseczek, rękawiczek i płyn dezynfekcyjny)
Pracę w prywatnym domu Podopiecznego (osobny pokój dla Opiekuna)
Zagraniczne ubezpieczenie medyczne (ERGO) i pracowniczą kartę EKUZ
Legalną formę współpracy u lidera w branży, atrakcyjne zarobki i oferty dobrane do doświadczenia
Szkolenia opiekuńcze oraz naukę języka niemieckiego od podstaw (on-line!)
Rekrutację zdalną - bez wychodzenia z domu (przez telefon, Messenger lub WhatsApp)

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: 2Promedica4
Kontakt 4u
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij CV na adres: Z.Wrzesinska@promedica24.pl

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: #8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94#8221;.

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: dane osobowe(at) promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer dzwoniąc na numer: + 48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych

Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


2Promedica4 | Czytano 68 razy | 23-10-2020

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2020 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ