Strona główna >> Austria >> Dam pracę

Dekarz - REKRUTACJA 20202 praca w Austrii

Dekarz - REKRUTACJA 20202 praca w AustriiAgencja Pośrednictwa Pracy Kraft24 (nr cert. 21370) prowadzi rekrutację dla swojego zagranicznego partnera na stanowisko: Dekarz
Miejsce pracy: Wiedeń, Sankt Polten, Wiener Neustadt, Graz, Linz, Salzburg
Opis stanowiska
#8226;Pokrywanie i naprawa dachów różnymi materiałami dekarskimi
#8226;zakładanie, konserwacja i remont urządzeń służących do odprowadzania wody z dachów
#8226;posługiwanie się narzędziami, urządzeniami oraz maszynami dekarskimi, ślusarskimi
#8226;montaż okien dachowych, wyłazów i świetlików
Wymagania
#8226;doświadczenie na ww. stanowisku
#8226;komunikatywna znajomość j. niemieckiego
#8226;mile widziana ukończona szkoła kierunkowa lub kurs
#8226;mile widziany własny środek transportu
Wynagrodzenie
#8226;austriacka umowa o pracę na czas nieokreślony
#8226;stawki według Kollektivvertrag #8211; od 12, 90#8364; brutto/h do 13, 80#8364; brutto/h (od 1.05.2020 stawka będzie wyższa)
#8226;dieta dzienna 26, 40 #8364; netto
#8226;opłacone zakwaterowanie
#8226;13sta (Urlaubsgeld) i 14sta (Weihnachtsgeld) wypłata
#8226;za każdy miesiąc przepracowany ok. 2 dni urlopu płatnego
Dodatkowo:
#8226;opieka i pomoc polskiego koordynatora
#8226;możliwość brania zaliczek
#8226;pełen pakiet socjalny, możliwość ubezpieczenia członków rodziny
#8226;długofalowa współpraca

Jeśli chcesz aplikować na to stanowisko wyślij nam swoje CV na praca@kraft24.com z dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Pośrednictwa Pracy Kraft24 Natalia Król, z siedzibą w Raciborzu (47-400) przy ulicy Adama Mickiewicza 7/12, nr KRAZ: 21370, NIP: 639 201 73 16, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
*Oferta skierowana dla kobiet i mężczyzn.
*Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Pensja: 12000
Lokalizacja:
Firma: Kraft24
Oferta pracy Dekarz - REKRUTACJA 20202 praca w Austrii może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Austria >> Dam pracę

Kraft24 | Czytano 662 razy | 19-12-2019