Strona główna >> Czechy >> Dam pracę

Czechy - technik produkcji serwerów

Czechy - technik produkcji serwerówAS Agencja Pracy nr certyf. 3297 poszukuje do pracy w Czechach technika produkcji serwerów.

Technik produkcji serwerów (Run center)
Republika Czeska
Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompletację oraz testowanie nowych rozwiązań technologicznych w produkowanych jednostkach serwerowych. Proces kompletacji i testowania będzie wykonywana na podstawie dokumentacji technicznej oraz instrukcji stanowiskowej przygotowanej przez pracodawcę w języku angielskim lub niemieckim.

Wymagania
Ogólna orientacja w zagadnieniach hardware oraz technicznej dokumentacji serwerów
Zręczność manualna
Umiejętność szybkiego dostosowania się do zmiennych sytuacji
Zaawansowana znajomość hardware umożliwiająca swobodne manipulowanie z podzespołami wg wskazanej dokumentacji i instrukcjami stanowiskowymi.
znajomość j. angielskiego

Oferujemy
proces szkolenia
Stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju, zdobycia cennego doświadczenia w renomowanej międzynarodowej firmie
Zakwaterowanie zabezpieczone przez pracodawcę
Wynagrodzenie wg stawki godzinowej + wypracowana premia
Wynagrodzenie:
Podstawowa stawka 70 kc
Dodatki premiowe do 15 kc
Powyżej 180 godzin + 5 kc

Aktualna wolna ilość stanowisk:
10 stanowisk

Termin:
Od zaraz
Pensja: 70 KC
Lokalizacja:
Firma: AS Agencja Pracy
Oferta pracy Czechy - technik produkcji serwerów może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Czechy >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 1498 razy | 08-08-2011