Strona główna >> Grecja >> Dam pracę

Corfu 2016 - Pokojowka

Corfu 2016 - Pokojowka Legalne biuro pracy Idrogios poszukuje dziewczyne do pracy jako pokojowka na wyspie Corfu ze znajomoscia jezyka angielskiego, 9 godzin pracy , wynagrodzenie 700 euro plus napiwki , zakwaterowanie i wyzywienie zapewnia pracodawca, oraz wymagane prawo jazdy poniewaz pracodawca daje samochod do dyspozycji .
Pensja:
Lokalizacja: Corfu
Firma: Idrogios
Kontakt
Oferta pracy Corfu 2016 - Pokojowka może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Grecja >> Dam pracę

| Czytano 2805 razy | 10-03-2016

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.