Strona główna >> Aktualności

Co to jest grafik pracy online

Co to jest grafik pracy online Niezależnie od tego, czy jesteś nowym czy doświadczonym pracownikiem zdalnym, prawdopodobnie zdajesz sobie sprawę z tego, jak trudno jest trzymać się właściwego harmonogramu. Rano możesz budzić się zaspany, bez dojazdu do pracy lub porannych rozmów w zespole, które wprowadzą cię w nastrój pracy. A kiedy wreszcie poczujesz, że jesteś na fali i masz zamiar zrobić wszystko z listy rzeczy do zrobienia, możesz wyjrzeć przez okno, uświadomić sobie, jak bardzo jest ciemno i odkryć, że pracowałeś do samej kolacji.

Pracownicy zdalni w różnych firmach borykają się z tymi samymi problemami. Mimo, że powyższa wpadka jest dość powszechna, zdecydowanie nie chcesz, aby stała się ona regularną częścią Twojego stylu życia. Podczas gdy praca do późna w nocy od czasu do czasu może pomóc Ci awansować w karierze, robienie tego regularnie może zaszkodzić Twojemu zdrowiu psychicznemu, szczęściu w pracy i równowadze między życiem zawodowym a prywatnym.

Grafik pracy online przekłada się na wydajność reszty sfer

Jeśli chodzi o pracę zdalną, złe planowanie może mieć jeszcze większy wpływ na Twoje życie. Grafiki pracy online pozwalają uporządkować nie tylko czynności w godzinach pracy. Badania pokazują, że pracownicy zdalni mają tendencję do pracy w dłuższych godzinach niż pracownicy stacjonarni. Praca zdalna może również powodować uczucia odłączenia, izolacji i samotności. Jeśli wpadłeś w liczne pułapki planowania jako zdalny marketera, to nie znaczy, że jesteś złym pracownikiem lub idzie w dół w swojej karierze. Planowanie mishap oznacza po prostu, że może trzeba trochę codziennej struktury, jak wielu innych ludzi z niejednoznacznych stylów pracy.

Co zaplanować w tygodniowym kalendarzu pracy zdalnej

Grafiki pracy online - o czym pamiętać? Zablokuj godziny, w których nie pracujesz. Jednym z największych wyzwań, przed jakimi stają pracownicy zdalni, jest niemożność wyciszenia się i odłączenia od sieci po długim dniu pracy. Bez społecznych wskazówek, aby opuścić biuro pod koniec dnia, wielu zdalnych pracowników zgłasza, że pracują dłużej i mają mniej czasu na interakcje społeczne poza domem, ponieważ są zbyt skupieni na pracy. Jako ciężko pracujący zdalny marketer, możesz mieć wrażenie, że musisz być "zawsze online".

Zaplanuj czas na wykonywanie regularnych cotygodniowych obowiązków

Każda praca ma kilka cotygodniowych obowiązków, które będziesz regularnie wykonywać. Aby odizolować te regularne obowiązki tak, aby nie wpływały na większe projekty, rozważ zaplanowanie czasu na ich wykonanie każdego dnia. Pomaga to wykonać te e-maile na wczesnym etapie, dzięki czemu można się skupić większą część dnia na kreatywnych projektach, strategiach i innych zadaniach. Pozwala mi to również nadać dniu pewną strukturę, zwłaszcza gdy pracuję zdalnie.

Twórz specjalne bloki na czas, kiedy będziesz realizować większe projekty

Czasami potrzebujesz godziny lub więcej nieprzerwanego czasu, aby mieć pewność, że projekt zostanie wykonany dokładnie. Kiedy spotkania przerywają ten czas, mogą wytrącić Cię z toku myślenia lub zahamować Twoją kreatywność.

W każdym tygodniu macie do wykonania mieszankę regularnych małych zadań i większych, bardziej intensywnych zadań. Kiedy pracujecie w biurze, obok kolegów i koleżanek z zespołu, łatwo jest omówić harmonogram i ustalić priorytety. Ale kiedy pracujecie w domu, pokusa sprawdzania maili i odpowiadania na wiadomości na Slacku może odciągnąć od pracy w skupieniu.


Planujcie czas na wykonanie podstawowych, niezmiennych zadań, jak również czas, którego potrzebujecie, aby skupić się na kreatywnych projektach. Pomaga to utrzymać rutynę i wykonać pracę, jednocześnie pozwalając przejść do nieoczekiwanych zadań w razie potrzeby.

Artykuł partnerski.

~Gosc | Czytano 512 razy | 08-06-2021 | oferty pracy [0]

® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.