Strona główna >> Norwegia >> Dam pracę

Cieśla / Zbrojarz / Betoniarz - Prefabrykacja - Norwegia

Cieśla / Zbrojarz / Betoniarz - Prefabrykacja - NorwegiaNorweski producent betonowych prefabrykatów poszukuje pracowników do legalnej pracy. Zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Cieśla/Zbrojarz/Betoniarz - produkcja prefabrykatów

Ilość wakatów: 15
Nr ref.: Prefabrykacja 3/18

Obowiązki:
- prace związane z prefabrykacją (produkcja płyt, elementy betonowe)

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na prefabrykacji
- znajomość rysunku technicznego
- umiejętność pracy samodzielnej
- prawo jazdy oraz własny samochód ( mile widziane)
- bez znajomości języka angielskiego

Pracodawca norweski oferuje:
- praca na pełen etat
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość pracy na stałe w fabryce norweskiej
- umowę, ubezpieczenie, socjalne na warunkach NORWESKICH
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Pensja:
Lokalizacja: Drammen
Firma: A-Personell
Oferta pracy Cieśla / Zbrojarz / Betoniarz - Prefabrykacja - Norwegia może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Norwegia >> Dam pracę

| Czytano 985 razy | 15-03-2018