Strona główna >> Austria >> Dam pracę

Cieśla szalunkowy Tyrol, Austria ok. 2400 netto

Cieśla szalunkowy Tyrol, Austria ok. 2400 nettoABC Work (licencja nr 12912) Aktualnie dla naszych austriackich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Cieśla szalunkowy
Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Cieśla szalunkowy

Miejsce pracy: Tyrol

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (14, 37#8364; /h. + 26, 40 + 15 #8364; dodatku)
austriacka umowa o pracę na dłuższy okres
nieopodatkowany dodatek do każdego dnia pracy
13 i 14 pensja
nieopodatkowany dodatek do zakwaterowania 15#8364; lub opłacone zakwaterowanie
zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
stała opieka polskiego koordynatora
pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
indywidualnie ustalony termin wyjazdu
ubezpieczenie zdrowotne
liczba godzin zagwarantowana w umowie
terminowo wypłacane wynagrodzenie
dobre warunki pracy, miła atmosfera
indywidualne podejście do każdego kandydata
premie za polecenie kandydata do pracy

Zakres obowiązków:
Praca przy stawianiu szalunków

Wymagania:
Doświadczenie na ww. stanowisku
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Własny samochód dostępny na wyjazd
Odpowiedzialność, dokładność
Motywacja do pracy

Prosimy o załączenie klauzuli: #8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.#8221;
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: ABC
Oferta pracy Cieśla szalunkowy Tyrol, Austria ok. 2400 netto może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Austria >> Dam pracę

ABC Work | Czytano 332 razy | 02-06-2020