Strona główna >> Norwegia >> Dam pracę

Cieśla / Stolarz - konstrukcyjny i wykończenia

Cieśla / Stolarz - konstrukcyjny i wykończeniaES-Perfekt (Agencja Pracy Czasowej Nr. Cert. 5668)

Nasz klient - norweski wiarygodny pracodawca pilnie zatrudni na stanowisko:
#8220;Cieśla/Stolarz - budowa i wykończenia domów#8221;

Ilość wolnych stanowisk: 8
Miejsce pracy: Norwegia
Nr. ref.: Cieśla/Stolarz

OBOWIĄZKI:
W zależności od doświadczenia kandydata mamy do wyboru stanowiska:

1 Prace wykończeniowe- zabudowa K/G na profilach metalowych i prace stolarskie (okna, drzwi, podłogi)
2 Budowa domów drewnianych od podstaw

WYMAGANIA:
- doświadczenie w pracy na w/w stanowisku
- umiejętność pracy samodzielnej
- mile widziane doświadczenie w krajach skandynawskich
- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub języka norweskiego(warunek konieczny!)
- prawo jazdy oraz własny samochód (dodatkowy atut)

Pracodawca norweski oferuje:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- długoterminowe kontrakty,
- możliwe długie dni pracy
- pracę w stabilnej dużej firmie,
- umowę na warunkach NORWESKICH,
- pomoc urzędowo-administracyjną.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: ES-perfekt
Oferta pracy Cieśla / Stolarz - konstrukcyjny i wykończenia może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Norwegia >> Dam pracę

| Czytano 726 razy | 17-08-2016