Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

Cieśla - Stolarz

LIMNUSWORK jest agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 11690. Specjalizujemy się w rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Austrii i Szwajcarii w różnych zawodach.

CIEŚLA - STOLARZ

Obowiązki:

- Wykonywanie konstrukcji drewnianych - szalunków i stemplowań, konstrukcji wieńcowych, więźby dachowej, okien i drzwi

- Określanie przydatność różnych rodzajów drewna do wykonywania różnorodnych konstrukcji

- Powlekanie drewna środkami grzybobójczymi, owadobójczymi i uodparniającymi na ogień oraz przeciwdziałającymi przyczepności betonu do drewna

- Wykonywanie  konstrukcji drewnianych stropów

Wymagania:

- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny!)

- Doświadczenie na w/w stanowisku min. 2 lata

- Opanowanie różnych sposobów łączenia drewna przez pasowanie, zbijanie, przykręcanie itp.

- Posługiwanie się ze zrozumieniem rysunkami technicznymi

- Znać właściwości i wady różnych gatunków drewna

- Wykształcenie zawodowe, mile widziane kierunkowe

- Zaangażowanie i motywacja do pracy

- Prawo jazdy kat. B plus własny samochód

- Gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach

- Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym

- Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Pomoc w załatwianiu formalności

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny (505576140, 518210342, 514746777 lub 518203581) lub o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną załączając CV oraz uprawnienia.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy umieścić klauzulę o Ochronie Danych Osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania."

Pensja:
Lokalizacja: Poznań
Firma: LimnusWork
Oferta pracy Cieśla - Stolarz może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4515 razy | 15-11-2015