Strona główna >> Szwecja >> Szukam pracy

Ciesla budowlany/carpenter

Ciesla budowlany/carpenterCiesla budowlany poszukuje pracy.Wieloletnie doswiadczenie za granica United States, Canada przy budowie domow oraz przy ich wykanczaniu.Doskonala znajomosc jezyka angielskiego w pisaniu oraz w mowie. Czytanie planow, b.dobra etyka pracy.Znajosc obslugi urzadzen elektrycznych wraz z przestrzeganiem zasad bezpieczenszwa w ich urzytkowaniu.
Stanowiska ktore mnie interesuja to:
Working foreman, lub project manager
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Ciesla budowlany/carpenter może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwecja >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 847 razy | 10-03-2014

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.