Strona główna >> Z pozostałych krajów >> Dam pracę

Cieśla brygadzista z j. angielskim Islandia

Cieśla brygadzista z j. angielskim IslandiaGencja Zatrudnienia Kar Investments Sp. z o.o. o numerze 9354 obecnie dla swojego islandzkiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko cieśla.

Miejsce pracy: Islandia, okolice Rejkiaviku

Wymagania:
- kilkuletnie doświadczenie
= umiejętność kierowania zespołem
- znajomość j. angielskiego WARUNEK KONIECZNY
- chęć podjęcia pracy na dłuższy okres
- cv w j. angielskim i polskim

Oferujemy:
- stawka godzinowa 13 euro netto
- zakwaterowanie
- transport
- umowa na islandzkich warunkach

Pensja:
Lokalizacja: okolice Rejkiaviku
Firma: Kar Investments
Kontakt
Oferta pracy Cieśla brygadzista z j. angielskim Islandia może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Z pozostałych krajów >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 1130 razy | 21-04-2016

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.