Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Ciekawa praca w charakterze pielęgniarki / pielęgniarza

Ciekawa praca w charakterze pielęgniarki / pielęgniarzaCiekawa praca w charakterze pielęgniarki/pielęgniarza
Firma Pollux jest obecna na rynku holenderskim od 2004 roku. Jako międzynarodowa organizacja, Pollux specjalizuje się w przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla Klientów z rejonu Holandii oraz Polski.
Nasze główne biuro mieści się w Roosendaal w Holandii, oprócz tego posiadamy 6 oddziałów w Polsce (Świdnica, Legnica, Wrocław, Poznań, Strzelce Opolskie i Przemyśl).
W związku z ciągłym rozwojem i nowymi możliwościami poszukujemy dla swojego Klienta z branży medycznej kandydatów/tek chętnych do podjęcia zatrudnienia na stanowisku:
Pielęgniarka/Pielęgniarz
Miejsce pracy: Dom opieki medycznej w Holandii (rejon: Brabandia)
Zakres zadań/opis:
- Czynności medyczne, które będą wsparciem dla pensjonariuszy ośrodka
- Dbanie o pensjonariuszy pod względem medycznym oraz emocjonalnym
- Wykonywanie czynności związanych z higieną osobistą pensjonariuszy
Jeśli posiadasz kwalifikacje:
- Dyplom studiów medycznych (minimalnie licencjat)
- Doświadczenie w wykonywaniu wyżej wymienionych obowiązkach
- Dobrą znajomość podstaw języka niderlandzkiego lub dobrą znajomość języka angielskiego,
- Zaangażowanie, otwartość i wysokie umiejętności socjalne
Jeśli spełniasz powyższe kryteria i dodatkowo jesteś:
- Komunikatywny/na
- Zaangażowany/na w realizację powierzonych zadań
- Otwarty/ta na nowe doświadczenia i zdobycie wiedzy oraz umiejętności zawodowych,
- Posiadasz umiejętność dostosowania się do sytuacji oraz poczucie humoru i powołanie do pracy w opiece
- Chętny/na do podjęcia pracy od zaraz
TA OFERTA JEST DLA CIEBIE
Oferujemy:
- Wynagrodzenie według Układu Zbiorowego Pracy dla branży medycznej w domach opieki (CAO Verpleeg-Verzorgingshuizen en Thuiszorg)
- Atrakcyjną pensje, minimum stawka godzinowa wynosi: €10, 81 brutto i jest uzależniona od wieku, poziomu doświadczenia oraz wykształcenia.

Ponadto naszym pracownikom zapewniamy:
- Kurs języka i kultury niderlandzkiej
- Zakwaterowanie
- Transport do i z pracy
- Polskojęzycznych koordynatorów
Zgłoszenia:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz cv na adres:
pollux.katarzyna@pollux-international.eu
Osobom z Polski zapewniamy kurs języka niderlandzkiego, jak również pomoc w nostryfikacji dyplomów oraz rejestracji w wykazie BIG.

Masz dodatkowe pytania? Chętnie odpowiem, zadzwoń:
Katarzyna - numer tel. 510 866 488.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Pollux.wroclaw
Oferta pracy Ciekawa praca w charakterze pielęgniarki / pielęgniarza może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

| Czytano 5691 razy | 17-01-2014