Strona główna >> Cypr >> Szukam pracy

Chcę do pracy za granicę 2 dziewczyny 28 i 21 lat

Chcę do pracy za granicę 2 dziewczyny 28 i 21 latDzień dobry
Barbara Droździok się kłania z tej strony.W związku z zamieszczonym przez Państwa ogłoszeniem, ja jak również moja siostra chciałyśmy zgłosic swoją kandydaturę;).mam 28 lat, siostra 21.Pracowalam za granicą parę lat wstecz na pochodzeniu niemieckim, siostra również(niestety ważnośc paszp.sie skończyla), Statt&soffinumer jest;)Pracowałyśmy na szklarniach, w chlodni, przy kwiatach ciętych, doniczkowych, pomidorach, pieczarkach, kurczakach, sadzonkach, na magazynach, przy alimunium, na zamówieniach, w wiekszości na akord..Interesuje nas praca od zaraz.Proszę o pozytywne rozpatrzenie prośby.Dostepna jestem pod nr.meilowym lub na tel. Dziękuję, Pozdrawiam.
Pensja:
Lokalizacja: Kochcice
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Chcę do pracy za granicę 2 dziewczyny 28 i 21 lat może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Cypr >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 1522 razy | 29-07-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.