Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

Budowlaniec poszukuje pracy na dłużej

Budowlaniec poszukuje pracy na dłużejWitam, pracuję od ponad 15 lat przy remontach (domów, biur, mieszkań), dociepleniach elewacji, dachach, konstrukcjach stalowych, innych pracach budowlanych. Pracowałem na większych i mniejszych budowach, w Polsce i zagranicą, min (Niemcy, Szwecja, Francja), chętnie uczę się nowych technologii budowlanych( bo co kraj to obyczaj).Wiem że kryzys i znam realia więc cudów nie oczekuję, jestem otwarty na wszelkie propozycje zarobkowe. Mam 36 lat, poszukuję pracy na dłużej, najlepiej stałej. Nie mam nałogów, jestem dyspozycyjny od zaraz.
Pensja:
Lokalizacja: Gdańsk
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Budowlaniec poszukuje pracy na dłużej może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 660 razy | 27-01-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.