Strona główna >> Cypr >> Szukam pracy

Budowa pod klucz

Budowa pod kluczWitam wszystkich którzy pragną zamieszkac w swoim domu cena będzie do negocjacji z umiarkowaniem , możemy wybudowac domy jednorodzinne pod klucz takie jak w Polsce (zdjęcia i referencje oraz telefony, jestem małą firmą.) mogę przesłac na e-mail.
Pozdrawiam jestem uczciwy i proszę o konkretne propozycje,
pracowałem 1, 5 roku na cypr jako pracownik (glazura, tarakota, konstrukcje szkiletowe budynków na oriklini w firmie PARLAMENT.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Budowa pod klucz może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Cypr >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 1602 razy | 10-05-2011

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ