Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Brygadzista/ka na produkcji

Uprzejmie informujemy, że rozpatrywane będą tylko aplikacje wysłane poprzez FORMULARZ, który należy wypełnić po naciśnięciu powyższego przycisku Aplikuj.

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

 Dla naszego Klienta, zagranicznej firmy, pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Belgia

Obowiązki:

  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem pracowników produkcyjnych

  • prace produkcyjne - praca przy taśmie produkcyjnej, pakowanie oraz ważenie produktów żywnościowych

  • organizowanie pracy na produkcji

  • nadzorowanie i kontrola realizacji zamówień

  • wdrażanie nowych pracowników w zakres wykonywanych obowiązków

  • współpraca z pozostałymi działami w firmie oraz bezpośredni kontakt z belgijskim pracodawcą

  • rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych

  • przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP, prawa pracy, procedur firmowych, wewnętrznych uregulowań oraz instrukcji związanych z wykonywaniem pracy

Wymagania:

  • min. 4 lata doświadczenia na stanowisku produkcyjnym, min. rok doświadczenia na stanowisku brygadzisty/lidera

  • umiejętność rozwiązywania problemów

  • umiejętności organizacyjne i przywódcze

  • odpowiedzialność za powierzone zadania i samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z współpracownikami

  • zaangażowanie i odpowiedzialność

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub francuskiego - warunek konieczny! (do weryfikacji)

Mile widziane:

  • własny samochód

  • doświadczenie w branży spożywczej

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (systematyczne rozliczanie czasu, pracy,terminowe wypłacanie wynagrodzeń, karta EKUZ, druk A1)

  • kontrakt na terenie Belgii u sprawdzonego Klienta

  • zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu

  • pomoc przy organizacji wyjazdu

Pensja:
Lokalizacja: Verviers
Firma: Interimax
Oferta pracy Brygadzista/ka na produkcji może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 697 razy | 11-10-2017