Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Brygadzista Warsztatu Samochodowego/ Mechanik

Brygadzista Warsztatu Samochodowego/ MechanikDla naszego Klienta, stabilnej firmy produkcyjno-usługowej, z kapitałem niemieckim, posiadającej duży tabor samochodów ciężarowych, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref: BWS/BP/05/2012
Zakres zadań na stanowisku:
-Zarządzanie pracą brygady warsztatu samochodowego obejmująca 25 pracowników, w tym mechaników, elektryków oraz tokarzy
-Monitorowanie kosztów warsztatu oraz kosztów usług realizowanych przez serwisy zewnętrzne oraz ich optymalizacja,
-Organizacja napraw u dostawców zewnętrznych,
-Wsparcie w zakupach części,
-Bieżące planowanie napraw i organizacja pracy podległego zespołu oraz nadzór nad pracą mechaników i elektryków w sprawnym usuwaniu usterek,
Wymagania:
-Wykształcenie wyższe lub średnie o profili mechanicznym.
-Minimum kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w serwisach samochodów ciężarowych,
-Szeroka wiedza praktyczna o budowie i naprawie pojazdów ciężarowych oraz przyczep,
-Wysokie umiejętności w usuwaniu usterek w samochodach
-Otwartość na pracę na dwie zmiany,
-Prawo jazdy kat. B (kat C, E jest miel widziana)
-Umiejętność podejmowania decyzji oraz efektywnego planowania pracy,
-Dynamika działania,
Nasz Klient oferuje:
-Stabilną pracę w prężnie działającym przedsiębiorstwie,
-Możliwość dalszego rozwoju,
-Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko,
-Atrakcyjne wynagrodzenie,
Pensja:
Lokalizacja: Wrocław
Firma: significa
Oferta pracy Brygadzista Warsztatu Samochodowego/ Mechanik może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 7589 razy | 22-05-2012