Strona główna >> Śląskie >> Dam pracę

Brygadzista / Mechanik Utrzymania Ruchu

Brygadzista / Mechanik Utrzymania RuchuGrupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Polsce, Niemczech i Holandii.

Naszym Klientem jest firma specjalizująca się w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres Obowiązków
#8226;Przygotowanie maszyn do cyklu produkcyjnego
#8226;Uruchamianie i nadzór nad procesem produkcyjnym
#8226;Nadzór nad stanem technicznym maszyn
#8226;Konserwacja maszyn i form, usuwanie awarii
#8226;Kierowanie zespołem pracowników
Wymagania
#8226;Wykształcenie Techniczne
#8226;Znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych
#8226;Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
#8226;Wiedza z zakresu hydrauliki, pneumatyki i elektryki (mile widziane uprawnienia SEP do 1KV)
#8226;Odpowiedzialność, dokładność i sumienność
#8226;Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Oferujemy
#8226;Stabilne zatrudnienie
#8226;Atrakcyjne wynagrodzenie 5 -7 tys. miesięcznie oraz system premiowy
#8226;Praca w miłym i profesjonalnym zespole
Podsumowanie Oferty
Administratorem danych osobowych (ADO) jest Grupa Doradcza Profesja S.C. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2544). Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji obecnych i/lub przyszłych procesów rekrutacyjnych, a ich podanie jest dobrowolne. Dane są udostępniane firmom, z którymi ADO ma zawarte umowy o świadczenie usług rekrutacyjnych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania i usuwania. Szczegółowe informacje zawarte są w Polityce Prywatności na stronie internetowej Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa Doradcza Profesja S.C. w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Pensja: 5000 - 7000 plus premie
Lokalizacja: Tychy
Firma: GD Profesja
Kontakt 4u
cv@gdprofesja.pl, tel 604120712
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

GD Profesja | Czytano 269 razy | 03-06-2022