Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Brukarz kamieniarz, praca przez cały rok, Dusseldorf

Brukarz kamieniarz, praca przez cały rok, DusseldorfOpis / Obowiązki:
- Miejsce pracy: okolice miasta Dusseldorf Niemcy
- Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
- Praca jest na stałe w niemieckim zakładzie brukarskim
- Czas pracy: od poniedziałku do piątku, ok. 190 do 200 godz. / mies. (mogą dochodzić soboty)
- Główne zadania:
- Układanie kostki brukowej i kamienia naturalnego (wjazdy, parkingi, drogi dojazdowe, chodniki, ścieżki, schody itp.)
- Niwelacja terenu, szpachlowanie, murowanie, betonowanie
- Obsługa elektronarzędzi i maszyn budowlanych jak np. minikoparka
- Samodzielne kierowanie pracą brygady brukarzy, przy kwalifikacjach brygadzisty

Wymagania:
- Młody wiek, wysoka motywacja do pracy, umiejętność pracy w grupie
- Konieczne akutalne i udokumentowane doświadczenie na stanowisku brukarza
- Mile widziane doświadczenie na stanowisku brygadzisty ekipy brukarzy
- Doświadczenie przy drobynch pracach murarskich i betoniarskich
- Mile widziana umiejętność obsługi minikoparki lub innych maszyn budowlanych
- Konieczna podstawowa znajomość języka niemieckiego
- Konieczne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia - socjalne
- + Samochód firmowy do dyspozycji
- + Wypłata wszystkich godzin pracy
- + Gwarantowana wypłata podczas okresu zimowego
- Wynagrodzenie brutto: 13 do 15 euro (brukarz bez funkcji brygadzisty)
- Wynagrodzenie brutto: 15, 50 do 20 euro (brukarz brygdadzista)
- Miesięcznie wynagrodzenie netto od 1650 do 2300 euro (w zależności od kwalifikacji)
- Zakwaterowanie zapewnia pracodawca, ale opłaca pracownik, ok. 200 do 400 euro miesięcznie
Pensja: 1650 do 2300 euro netto
Lokalizacja: Dusseldorf
Firma: Agencja Pracy PolFach
Oferta pracy Brukarz kamieniarz, praca przez cały rok, Dusseldorf może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 703 razy | 30-10-2018