Strona główna >> Szwecja >> Dam pracę

Brukarz

BrukarzBRUKARZ

Naszym klientem jest szwedzka firma zajmująca się pracami drogowymi na terenie Szwecji. Jeśli interesuje Cię praca wśród profesjonalistów danej branży, przy wykorzystaniu najnowszych technologii budowlanych to zapraszamy do udziału w projekcie

MIEJSCE: Ornskoldsvik
STAWKA: 150-170 SE/H
UMOWA: Zatrudnienie PL
OKRES: 6 miesięcy z opcją przedłużenia

OPIS STANOWISKA:

#8226; Praca przy nawierzchni parkingowej oraz przy dojazdach głównie żelbetowych
#8226; Wyrównywanie nawierzchni
#8226; Hydroizolacja
#8226; Cięcie kostki brukowej

WYMAGANIA:
#8226; Doświadczenie przy układaniu kostki burkowej, montażu krawężników, obrzeży,
#8226; umiejętności rozkładania podbudowy
#8226; Komunikatywna znajomość języka angielskiego
#8226; Prawo jazdy kategorii B

OFERUJEMY:
#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie
#8226; Zakwaterowanie w niewielkiej odległości od miejsca pracy
#8226; Zwrot kosztów dojazdu
#8226; Pełna opieka administracyjna
#8226; Organizacja wyjazdu


Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 502 413 152 lub mailowo piotr.kacprowicz@recrewhr.pl

Wpis do rejestru agencji zatrudnienia nr 16818

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska w okresie do 1 roku od dnia przesłania CV

INFORMACJE OD ADMINISTRATORA DANYCH OSOBOWYCH

Administratorem Danych Osobowych, jest firma Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (kontakt: Al. Grunwaldzka 103 A, 80-244 Gdańsk)

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO)
Osobie składającej aplikację w procesie rekrutacyjnym przysługuje prawo do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 1 rok od dnia przesłania CV.
Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.
Pensja:
Lokalizacja: Ornskoldsvik
Firma: Recrew
Kontakt
Oferta pracy Brukarz może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwecja >> Dam pracę

| Czytano 382 razy | 27-08-2020

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.