Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Blacharz samochodowy

Blacharz samochodowyVIRTUS Personal GmbH to Firma z doświadczeniem, która pertraktuje korzystne warunki pracy i płacy w trosce o swojego Pracownika. Nasz zespół negocjuje dobre warunki przede wszystkim dla Ciebie!
Ponadto pomagamy w znalezieniu atrakcyjnego cenowo zakwaterowania i we wszelkich innych formalnościach, a to wszystko dla Twojego poczucia spokoju i bezpieczeństwa!

VIRTUS Personal GmbH poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów w Niemczech osób na stanowisko:
BLACHARZ SAMOCHODOWY

Zakres obowiązków:
Wytwarzanie lub reperowanie części tworzących nadwozie i podwozie samochodów
Przycinanie, kształtowanie, łączenie, spawanie i montowanie elementów z blachy - metal
Montowanie gotowych elementów
Ocena stanu blach w samochodach
Przygotowywanie pojazdów do naprawy

Wymagania:
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego ( warunek konieczny )
Doświadczenie na w/w stanowisku
Wykształcenie zawodowe, mile widziane kierunkowe
Zaangażowanie i motywacja do pracy
Oferujemy
Oferujemy:
Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
Pensja: 2400 NETTO
Lokalizacja:
Firma: VIRTUS
Oferta pracy Blacharz samochodowy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 462 razy | 31-10-2018